Модне взуття весна-літо 2016 Весна вже близько, і кожна модниця хоче виглядати яскраво, стильно і незабутньо. Дизайнери взуття посприяли цьому, тому рішення нового сезону можна назвати сміливими, незвичайними і навіть екстравагантними. То яким же взутт ..
Full Article

Posted: 11.02.2016
Як обрати жіночі чоботи Зима - час пошуку постійних компромісів між тим, що красиво і тим, у чому тепло і затишно. Грамотний вибір взуття гарантує те, що ви залишитеся задоволені і її зовнішнім виглядом, і якістю, і теплом, яке вона вам буде дарувати. ..
Full Article

Posted: 11.02.2016
Найперше в світі взуття   Відомий французький драматург Марсель Ашар колись зауважив, що в житті людей одними з головних речей є хороше ліжко і зручне взуття, бо саме в ліжку або у взутті ми проводимо майже все життя. Колись, багато тисяч ро ..
Full Article

Posted: 17.12.2015
Що таке кушак Кушак (від тур. Kusak) – пояс, виготовлений з широкого відрізу тканини, шкіри, шнура, ременю, мережива. Але найбільш популярним матеріалом для такого поясу є шкіра. Цей аксесуар є надзвичайно модним сьогодні, бо, як не дивно, раніше ..
Full Article

Posted: 15.09.2015
Ще не так давно платформа вважалася пережитком минулого. Взуття на суцільній платформі було дуже популярним у 80-ті та 90-ті роки, і тоді, так само як і зараз, вплив у цьому напряму з’явився саме з Заходу. Як відомо, історія (особливо історія моди) ..
Full Article

Posted: 11.09.2015
View All

Купить львовскую обувь для женщин и мужчин из натуральной кожи|Levus


Создание сайта & Продвижение сайта от Up-Site