Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/upsite2/levus.ua/catalog/controller/information/articles.php on line 78 Догляд за замшевим взуттям

Догляд за замшевим взуттям

Догляд за замшевим взуттям

Догляд за замшевим взуттям

Як про замшу дбати, аби клопот з нею не мати

Замшеве взуття – чудовий варіант для надання вишуканості та витонченності її власнику. Вона не така практична, як шкіряна, бо відносно швидко починає лощитися та не любить вологу. Але хоча вона і потребує уваги та особливого догляду, це не повинно вас лякати, адже головне в цьому питанні – регулярність. Отож, що робити, якщо у вас в домі завелась пара замшевого взуття?

Замшеве взуття - свято, що завжди з тобою

Першочергово

Перш за все, необхідно відразу ж післе її купівлі протерти її сухою м’якою ганчіркою або спеціальною щіточкою для таких виробів.

Перед тим як почати якісь дії над вашим взуттям, після його вигулювання або миття обов’язково ретельно його висушити, при чому не слід сушити його поблизу джерел тепла, аби не нанести шкоди матеріалу. Можно також набити взуття папером, щоб він забрав на себе зайву вологу.

Допоміжні засоби

Нам також не обійтись без наших хімічних помічників – спеціалізованих засобів для догляду, які допоможуть вашій обнові прожити довге та щасливе життя, слугуючи нам не один рік. 

Спочатку необхідно обробити наше придбання водовідштовхувальним спреєм (наноспрееєм). Склад цього чудо-засобу врятує замшу від бруду, пилу та вологи, тобто створить своєрідний «імунітет», тому не забувайте його періодично використовувати.

Якщо забруднилось або втратило колір

В разі забруднення взуття рекомендуємо використовувати піну-очисник для замші. А пляму можно спробувати вивести за допомогою шкільної гумки або спеціальної щіточки з прогумованими зубцями.

Що стосується сильних забруднень, можемо розчинити пральний  порошок або рідке мило в теплій воді та дбайливо промити наше взуття. В ще більш запущених випадках можно спробувати влаштувати «водяну баню» - потримати замшу над кип’ятком, а потім протерти її м’якою ганчіркою.

В випадках виникнення лискучих плям, від них можна позбавитися за допомогою нашатирного спирту, змочив в ньому ватний тампон і  обережно  протерти проблемне місце.

Якщо замша змінила колір, то можна спробувати повернути його нанесенням фарби зі спеціального балончика для фарбування замші і ваша одежинка для ніжок буде як нова.

Варто відмітити, що до такого рода взуття необхідно відноситись дбайливо, не забувати за нею доглядати (особливо, якщо вона носиться часто), тримати її не в целофановому пакеті, а в коробці, и тоді вона буде тішити вас своїм зовнішнім виглядом и носитися із задоволенням.

А на десерт пропонуємо вам розглянути кілька моделей із замші, які навряд чи залишать вас байдужими и будуть дарувати вам своє тепло та любов на протязі довгого часу. От, наприклад, ці туфельки, або такі, а ось без таких вам точно не обійтись в цьому сезоні.

Дбайливий догляд за замшою є важливим

 


Создание сайта & Продвижение сайта от Up-Site